Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+17
tjunior
EsztéNégy
Téjlor89
Tankcsapda
virracocha
_Tyler
Krisz
CsT
zetterberg40
bombahoppa
vektra
simoon
LeRoi10
DartagnanX
Malloy
_DREAM_
Petike007
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
DartagnanX
Admin



Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2020-01-05, 13:26

Azt akartam csak mondani, hogy szerintem kurvára nem fog télen senki érkezni, és vélhetően távozni is max Pjaca tud/fog majd. 

Ez a gondolat engem nem tölt el bizakodással. Ezzel a középpályával nem fogunk sokra menni. Nem vagyok 100%-ig meggyőződve róla, hogy Sarri össze tudja rakni a neki (és nekünk) is tetsző csapatot ezekkel a játékosokkal.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2020-01-05, 00:46

CsT írta:

Pont ez a baj, az igazolásaink 80%-ra ezt mondjuk: Majd meglátjuk. Very Happy

Miért, mit kellene mondani egy új igazolásra? Amíg nem vált be nálunk, addig nem lehet kijelenteni, hogy megérte leigazolni, legyen az illető Pjanic (mondjuk ő gyorsan bevált), Higuaín, Rabiot vagy akár Ronaldo. Ez egy 19 évesnél fokozottan igaz, kevesebb támpontot adhatott a tudásáról. Nagy kérdés, hogy Kulusevskit megérte-e leigazolni, nekem is bőven vannak kétségeim, de kíváncsian várom, hogyan sül el a megszerzése.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2020-01-04, 21:11

Krisz írta:


19 évesen bárkiből lehet még bármi. Nem egy echte szélső első ránézésre, a Parmaban is játszott par meccset trequartistaként. Nekem olyan De Bruyne típusnak tűnik. Meglátjuk.
Pont ez a baj, az igazolásaink 80%-ra ezt mondjuk: Majd meglátjuk. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8174
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2020-01-04, 16:03

CsT írta:

Az az idiotizmus csúcsa lenne ha azért vennénk szélsőt, hogy trequartistát csináljunk belőle. (Főleg, hogy Bernátnál és Kosztánál ez a vonal nagyon nem működött) Very Happy Meg persze az lenne az igazi szopás ha Eriksen közben majd valamelyik riválisunkhoz kerül.

A meccsre nekem 2 tervem van, hogy megnézem melóban (mondjuk ott a sörözés már necces) vagy felveszem és amikor hazaértem akkor nézem meg (ott meg az a necces, hogy 3 órára minden eszközt ki kell lőnöm ami elárulná az eredményt Very Happy). Lehet jobb is ha bele lehet tekerni, úgy könnyebb lesz megemészteni ha megbasz a Kajjári, mert szerintem van rá esély, főleg ha úgy toljuk mint a László elleni két meccsen...

19 évesen bárkiből lehet még bármi. Nem egy echte szélső első ránézésre, a Parmaban is játszott par meccset trequartistaként. Nekem olyan De Bruyne típusnak tűnik. Meglátjuk.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2020-01-04, 15:41

Krisz írta:


Bernát ugyanaz mint Marcsi, sokdimenziós játékos, ezért sok pozícióra be lehet dobni, amit kényszerből minden edzője rendszeresen megtett, ezért nincs neki posztja. Eddig mezzalaként és szélsőként viszonylag egyenletesen tudott jó teljesítményt nyújtani (értsd: egymás után pár meccsen jól játszott, nem csak az Atletico ellen). Ezekben a pozíciókban kapott eddig zéró lehetőséget. Nyilván, ha ezeken a posztokon nem látnak benne potenciált, akkor mindenkinek jobb lenne egy eladás.
Cuadrado elől már kurvakevés, játékot tördelni meg labdát tartani még jó, de támadásban alkotni már nem igazán lehet vele, ezzel szemben fullbackben/wingbackben klasszis, ordas nagy hiba lenne szerintem feljebb tolni. Meunier persze simán elférne, ha a két nyomorék közül (DS vagy Danilo) egyet el tudunk passzolni. Én a bal oldal miatt aggódom inkább, Szandi annyira belesüppedt a középszerbe, hogy ha lenne bármilyen szintű alternatívája (klasszis potenciál, de kiforratlan képességek, viszont már jobb, mint DS) én simán eladnám vagy legalábbis orrvérzésig játszatnám a helyettest - Pellegrini ebből a szempontból elég kétséges.

Kula amúgy saját bevallása szerint jobban szeret szervezni, mint szélen szaladgálni, gyanítom, hogy inkább középre vettük, alapból nem tipikus szélsőnek tűnik.

Vízkereszt pont hétfőn van én se értem, hogy miért akkor játszunk, de plusz egy nap edzés a bejglizés után talán pont jól jön majd.
Az az idiotizmus csúcsa lenne ha azért vennénk szélsőt, hogy trequartistát csináljunk belőle. (Főleg, hogy Bernátnál és Kosztánál ez a vonal nagyon nem működött) Very Happy Meg persze az lenne az igazi szopás ha Eriksen közben majd valamelyik riválisunkhoz kerül.

A meccsre nekem 2 tervem van, hogy megnézem melóban (mondjuk ott a sörözés már necces) vagy felveszem és amikor hazaértem akkor nézem meg (ott meg az a necces, hogy 3 órára minden eszközt ki kell lőnöm ami elárulná az eredményt Very Happy). Lehet jobb is ha bele lehet tekerni, úgy könnyebb lesz megemészteni ha megbasz a Kajjári, mert szerintem van rá esély, főleg ha úgy toljuk mint a László elleni két meccsen...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8174
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2020-01-04, 13:10

EsztéNégy írta:
Bernát egy óriási vakvágány sajnos, volt pár jó meccse de semmi olyan skillje nincs, ami egy Juventus szintű csapatban elég (squad rotation playernek talán jó, de már a kiesőjelöltek ellen is szenved, szóval nem tudom, a barátságos meccsekre tartogatjuk?).

Meunier azért is jó lenne, mert akkor Cuadrado mehetne eggyel feljebb, és már meg is lenne Bernát helyettese (+ugye itt van akkor Kula is). Még pletyka szinten sem olvastam róla, szóval szerintem ebből nem lesz semmi, de abban azért bízom hogy Mou elüldözi Eriksent Glasgowból Very Happy

Más: hogy a büdös francban játszunk hétfő délután 3-kor? Ki találta ezt ki, de tényleg??

Bernát ugyanaz mint Marcsi, sokdimenziós játékos, ezért sok pozícióra be lehet dobni, amit kényszerből minden edzője rendszeresen megtett, ezért nincs neki posztja. Eddig mezzalaként és szélsőként viszonylag egyenletesen tudott jó teljesítményt nyújtani (értsd: egymás után pár meccsen jól játszott, nem csak az Atletico ellen). Ezekben a pozíciókban kapott eddig zéró lehetőséget. Nyilván, ha ezeken a posztokon nem látnak benne potenciált, akkor mindenkinek jobb lenne egy eladás.
Cuadrado elől már kurvakevés, játékot tördelni meg labdát tartani még jó, de támadásban alkotni már nem igazán lehet vele, ezzel szemben fullbackben/wingbackben klasszis, ordas nagy hiba lenne szerintem feljebb tolni. Meunier persze simán elférne, ha a két nyomorék közül (DS vagy Danilo) egyet el tudunk passzolni. Én a bal oldal miatt aggódom inkább, Szandi annyira belesüppedt a középszerbe, hogy ha lenne bármilyen szintű alternatívája (klasszis potenciál, de kiforratlan képességek, viszont már jobb, mint DS) én simán eladnám vagy legalábbis orrvérzésig játszatnám a helyettest - Pellegrini ebből a szempontból elég kétséges.

Kula amúgy saját bevallása szerint jobban szeret szervezni, mint szélen szaladgálni, gyanítom, hogy inkább középre vettük, alapból nem tipikus szélsőnek tűnik.

Vízkereszt pont hétfőn van én se értem, hogy miért akkor játszunk, de plusz egy nap edzés a bejglizés után talán pont jól jön majd.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2020-01-04, 11:20

EsztéNégy írta:
Bernát egy óriási vakvágány sajnos, volt pár jó meccse de semmi olyan skillje nincs, ami egy Juventus szintű csapatban elég (squad rotation playernek talán jó, de már a kiesőjelöltek ellen is szenved, szóval nem tudom, a barátságos meccsekre tartogatjuk?).

Meunier azért is jó lenne, mert akkor Cuadrado mehetne eggyel feljebb, és már meg is lenne Bernát helyettese (+ugye itt van akkor Kula is). Még pletyka szinten sem olvastam róla, szóval szerintem ebből nem lesz semmi, de abban azért bízom hogy Mou elüldözi Eriksent Glasgowból Very Happy

Más: hogy a büdös francban játszunk hétfő délután 3-kor? Ki találta ezt ki, de tényleg??

Én is sokkal többet vártam tőle, de a megítélését most beárnyékolja az is, hogy Sarri érkezése óta pocsékul játszik. Ettől függetlenül Costat adnám el előbb, mégpedig azért, mert ugyan időnként megvillantja a zsenijét, de erre van körülbelül minden szezonban fél szezonja, annyit sérült, ez Khedira, Ramsey és Chiellini sérülékenysége mellett luxus. Olyan, mintha négy félember lenne a keretben, és közülük kellene megválni 1, esetleg 2 játékostól. Nyilván nem Chiellinire gondolok, és Ramsey most érkezett, így Khedira és Costa a két szerencsétlen, de ugye Khedira híres arról, hogy minden edzőnél bizalmat kapjon, így az ő maradására is van esély, Costa viszont inkább lépjen, pláne, hogy mennyiségileg a posztjára igazoltunk.
Meunier és Eriksen is pletykaszinten felmerült már többször is, viszont én Cuadrado feltolását nem tartom jó ötletnek, ő jobbszélsőként 1-2 meccset leszámítva egyszerűen nem elég jó erre a szintre. Ha esetleg Sarri 4-4-2-vel próbálkozik, akkor esetleg lehet értelme, de örüljünk annak, hogy Sarri Allegrivel ellentétben nemcsak kipróbálta Cuadradot jobbhátvédben.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3586
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2020-01-04, 07:40

EsztéNégy írta:

Más: hogy a büdös francban játszunk hétfő délután 3-kor? Ki találta ezt ki, de tényleg??
Vízkeresztet tartják a németek is és az olaszok is. Így náluk ez ünnepnap. Hol van itt kérem a multikulti és a nemzetközi fogyasztói igények figyelembe vétele? Mi meg Magyarhonban már a millákat számoljuk hétfőn haromkor a szieszta helyett.  lol!

Azt hiszem, ki kell hagyódnia a meccsnek. Ha ki kell hagyódni, akkor ki kell hagyódni.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2020-01-04, 00:18

Bernát egy óriási vakvágány sajnos, volt pár jó meccse de semmi olyan skillje nincs, ami egy Juventus szintű csapatban elég (squad rotation playernek talán jó, de már a kiesőjelöltek ellen is szenved, szóval nem tudom, a barátságos meccsekre tartogatjuk?).

Meunier azért is jó lenne, mert akkor Cuadrado mehetne eggyel feljebb, és már meg is lenne Bernát helyettese (+ugye itt van akkor Kula is). Még pletyka szinten sem olvastam róla, szóval szerintem ebből nem lesz semmi, de abban azért bízom hogy Mou elüldözi Eriksent Glasgowból Very Happy

Más: hogy a büdös francban játszunk hétfő délután 3-kor? Ki találta ezt ki, de tényleg??

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2020-01-03, 22:05

Téjlor89 írta:
Szerintem ez a jó út.

Megvehettük volna Rakaiticot 35 milláért és háromszor ennyi fizuért, akiben valószínűleg van még benne két jó szezon és megéri a fizetését -  viszont még ebben az esetben sem fogunk érte semmit kapni 3 év múlva. 

Viszont egy 19 éves srácnon, akinek az egyik legkisebb fizuja lesz a csapaton belül. Gyakorlatilag nagyon rosszul kell menedzselnünk ahhoz, hogy nagyot bukjunk rajta, még akkor is, ha 35 milla volt.

Nem minden ilyen kísérlet jön be (Pjaca, Bernardeschi), de ott van Dybala ellenpéldának, de Demiral és Bentancur is ígéretes.

A legfontosabb, hogy kapjanak a fiatalok bizalmat, ne padoztassuk őket 3 évig, mint Ruganit.

Tonali legyen a következő meg egy Pogback és meg is vagyunk jövőre.

Azért Tonali-Pogba egy nyáron? Kicsit nagyot álmodsz. Én Pogbat egyrészt szívesen látnám, mert a ManU-ban nyújtott teljesítménye fényévekre van a valós tudásához képest, viszont ő választotta azt az utat, hogy belemegy a rizikós, esetleges karriertörő váltásba, elsősorban a pénzért. Raiola velük mondjuk szerintem jó időre nem fog üzletet kötni, ha a nyilatkozata valamit jelent is, Mkhitaryan, Lukaku már távozott Manchesterből (utóbbi még az ő ügyfele?), Pogbanak már nyáron lépnie kellett volna. Én abszolút mértékben Tonali leigazolását támogatnám, olasz, fiatal, de a jelenlegi üzletpolitikánkba sokkal inkább Pogba illik. Raiola ügyfeleit viszont érdemes lesz nézni, mert most a pizzás lát lehetőséget a Juveban, Malent például nem lenne rossz megszerezni...meg Romagnolit, de most a védelem közepébe kár lenne valakit hozni, amikor de Ligt és Demiral is itt van fejlődésre készen.

Amit remélek még, hogy Meuniert vagy Eriksent sikerül szerződtetni. Ők ugye lejáró szerződésűek, én legalábbis őket látom olyannak, akik előrébb tudnák vinni a jelenlegi szintet. A belga mondjuk nem hiányposztra érkezne, mennyiségileg legalábbis semmiképp, viszont mindhárom jobbhátvéd opciónál magasabb szintet képvisel. Annyi, hogy mivel valószínűleg Danilo és Cuadrado sem fog távozni, sok értelme nincs a megszerzésének, Eriksen viszont nagyon is hiányposztra érkezne, konkrétan megoldhatná a trequartista gondot.

Kulusevski kicsit soknak tűnik elsőre, persze remélhetőleg sikeres évei lesznek nálunk. Kérdés, hogy Costa vagy Bernardeschi fog távozni nyáron, mert az szinte nyilvánvaló, hogy egyikük menni fog. Vagy Sarri már most közölte, hogy következő szezonban 4-3-3-ra rendezkedik majd be, és ezért a plusz szélső. Bernardeschit azért nem írnám kudarcnak, bár sikerigazolásnak sem.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2020-01-03, 20:25

Téjlor89 írta:
Szerintem ez a jó út.

Megvehettük volna Rakaiticot 35 milláért és háromszor ennyi fizuért, akiben valószínűleg van még benne két jó szezon és megéri a fizetését -  viszont még ebben az esetben sem fogunk érte semmit kapni 3 év múlva. 

Viszont egy 19 éves srácnon, akinek az egyik legkisebb fizuja lesz a csapaton belül. Gyakorlatilag nagyon rosszul kell menedzselnünk ahhoz, hogy nagyot bukjunk rajta, még akkor is, ha 35 milla volt.

Nem minden ilyen kísérlet jön be (Pjaca, Bernardeschi), de ott van Dybala ellenpéldának, de Demiral és Bentancur is ígéretes.

A legfontosabb, hogy kapjanak a fiatalok bizalmat, ne padoztassuk őket 3 évig, mint Ruganit.

Tonali legyen a következő meg egy Pogback és meg is vagyunk jövőre.
Nem az úttal van bajom, hanem a célszemély ár/érték arányával.

Bernát és Dybala azért lehúzott előtte 2 ütős szezont a Fioban és a Palermóban, Bernát ráadásul olasz és válogatott is volt. Demiral valóban hasonlóan gyorsan robbant be, de neki legalább reális ára volt. Aki hasonló hozzá az Pjaca, aki pár hónap alatt robbant be, nálunk mégis nagy lett rá a kabát, aztán a sérülésével szinte totál bukó lesz.

Tonalival nincs gond, mert ő már tavaly is vezér volt (igaz csak a Bé-ben, ahogy Dibcsi anno), stabil válogatott kerettag és ugye olasz is, nála azért több pro oldalon.

Csak azért kell óvatosnak lenni, mert nem hiszem, hogy nagyon költekezhetnénk, és ha az eladási oldalra tekintünk, akiktől meg lehetne válni: Perin,DS,Danilo,Kebab,Matyi,Pjaca,Can...ezekért nem dobál utánunk senki 20 millákat.

Ja ha minden igaz a srác lenyilatkozta, hogy jobban sunázza Tottit ADP-nél és Messit Roncinál. Jó indítás! Smile
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2020-01-03, 15:38

Szerintem ez a jó út.

Megvehettük volna Rakaiticot 35 milláért és háromszor ennyi fizuért, akiben valószínűleg van még benne két jó szezon és megéri a fizetését -  viszont még ebben az esetben sem fogunk érte semmit kapni 3 év múlva. 

Viszont egy 19 éves srácnon, akinek az egyik legkisebb fizuja lesz a csapaton belül. Gyakorlatilag nagyon rosszul kell menedzselnünk ahhoz, hogy nagyot bukjunk rajta, még akkor is, ha 35 milla volt.

Nem minden ilyen kísérlet jön be (Pjaca, Bernardeschi), de ott van Dybala ellenpéldának, de Demiral és Bentancur is ígéretes.

A legfontosabb, hogy kapjanak a fiatalok bizalmat, ne padoztassuk őket 3 évig, mint Ruganit.

Tonali legyen a következő meg egy Pogback és meg is vagyunk jövőre.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2020-01-02, 08:53

Remélem Paratici minden egyes meccsét látta a srácnak, mert ez rohadt nagy pénz egy olyanért akiről 3 hónapja még kb senki sem hallott.

Úgy rémlik ellenünk az egyik leggyengébb volt a mezőnyben, más Parma meccset meg nemigen láttam idén.

A youtube videó fasza róla, mint a bárki másról. A stat-ok is jók, de nagyon csalóka mert csak pár hónap az egész és mostanában elég sok "kiscsapatos" sztárra lett nagy a kabát amikor komolyabb csapathoz került.

Mondjuk brand-et nehéz lesz rá építeni! Very Happy Very Happy

Bevásárlóközpont - Page 30 80783769_2754574541297130_3545718063758311424_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ohc=FXkVV4_zpAUAQlA9lBdNTeoLsM_LM_bqVQMV2RYoVYshb-rRC6n0_CrTw&_nc_ht=scontent-vie1-1
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4712
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2020-01-01, 16:40

Holnap Kulusevski orvosi.

Szerk: ahogy várható volt, nyártól csatlakozik a kerethez.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8174
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-12-31, 14:34

Raiola Pogbaról, Haalandról, Kenről meg az olasz fociról

Nagyon kíváncsi lennék, az eredeti olasz transcriptre, mindenesetre ebben a fordításban, úgy hangzik az egész, mintha a pizzás kliensei a rabszolgái lennének. Remélem a FIFA dolgozik valami olyan szabályon ami megakadályozza hogy ezek az undorító patkányok ilyen szinten élősködjenek a játékosokon illetve a klubokon.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8174
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-12-31, 10:35

zetterberg40 írta:
Kulusevksi?
Szerk: https://statsbomb.com/2019/12/parmas-dejan-kulusevski-is-serie-as-hottest-young-prospect/?fbclid=IwAR2Si-3NStsQWA2qS61z1nqsL-AuACUbaO52tJBUKVR6ZeXli6NK__CXRzk

Egyébként Cancelo szénája fél szezon után kifelé áll a Cityből is.

Kulasevski szerintem legalább akkora fogás, mint Haaland lett volna (nyilván a potenciál alapján, akármelyik ilyen tehetséges kölyök összeomolhat úgy mint Schick). Nincs Raiolaja, nem kell neki 8 millás fizetést adni. A (bárkiről összevágható) youtube video alapján gyors fejben, jó a flowja, emellé a statjai is gecijók, asszem ellenünk ő volt a Parma legjobbja. ÉS a mocskos férgek elől vinnénk el, olyan posztra ahol akár már januárban kezdhetne is (remélem Pjacat le tudjuk passzolni a Parmanak).
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-12-30, 21:37

zetterberg40 írta:
Kulusevksi?
Szerk: https://statsbomb.com/2019/12/parmas-dejan-kulusevski-is-serie-as-hottest-young-prospect/?fbclid=IwAR2Si-3NStsQWA2qS61z1nqsL-AuACUbaO52tJBUKVR6ZeXli6NK__CXRzk

Egyébként Cancelo szénája fél szezon után kifelé áll a Cityből is.

Nem csoda, hogy nem jött be neki a váltás, egy PL-csapatban az angol válogatott első számú jobbhátvédjével rivalizálni...sok jót nem remélhetett. Amúgy Cancelonak fejben vannak gondjai, mert a képességei alapján top 5 kategória lehetne, a hiányát annyira nem érezzük meg, persze ehhez kell Cuadrado is.

Ennek a Kulusevskinek elég jó szezonja van, de azért itt 45, meg 50 millióról irkálnak. Én nem láttam eleget játszani, hogy bármit mondjak róla, de kíváncsi vagyok, szerintetek megéri-e.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4712
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-12-30, 20:30

Kulusevksi?
Szerk: https://statsbomb.com/2019/12/parmas-dejan-kulusevski-is-serie-as-hottest-young-prospect/?fbclid=IwAR2Si-3NStsQWA2qS61z1nqsL-AuACUbaO52tJBUKVR6ZeXli6NK__CXRzk

Egyébként Cancelo szénája fél szezon után kifelé áll a Cityből is.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-12-30, 16:00

Krisz írta:


Nem, ezt úgy írom, hogy az érdekeket és a bottom linet nézem. Pellegrini nem menekül Romaból, tehát nem sürgős neki egy esetleges transfer. A Roma (és a jelenlegi tulajok) még akkor is jobban jár, ha január elsején egy szerződéshosszabbítás keretében megtriplázza Pellegrini fizetését és nyáron nem tudja eladni vagy ugyanúgy 30 millát kap csak érte (ez a helyzet a tulajdonos váltás hozadéka). A klub eladása előtt ugyanis Pellegrini értéke nyomja feljebb a csapat értékét, tehát azt az összeget amiben mondjuk pár hét múlva megegyeznek. Pellegrini miért ne fogadna el egy zsíros fizetést? Fél év alatt megkeresheti az éves fizetését vagy még többet és ez gyakorlatilag semmi akadályt nem jelent, hogy nyáron eligazoljon, sőt még jobb alkupozícióban is lesz egy magasabb fizetésért.

Az, hogy Khedira március elején térhet vissza annyit jelent, hogy áprilisban lehet abban a pozícióban, hogy gond nélkül bír 90 percet és formában van. Ilyen körülmények között logikusabb mást nevezni helyette.

Tonalinak max papíron van nehezebb dolga a kezdőbe kerülni a csürhében. Matuidi szerződése nyáron lejár, Khediráé jövőre, Ramsey állandóan sérült, ez alapján 3-4 helyre lennének 4en (Pjanic, Benő, Rabiot, Tonali). Emellett az ínter pénzben aligha tud velünk versenyezni. Garantáltan kukázni fognak elsődlegesen, mint hogy mindenki elől lerabolják a piacot. Az is elég sanszos, hogy januárban kukáznak majd valami öregedő klasszist (pl Vidal) aki tovább csökkenti majd az esélyeit a kezdőre.

Conte miért bízik jobban a fiatalokban? Én azt látom, hogy azzal próbál meg főzni amit kapott. Alexis sérülésével Espositon kívül nincs más csatár cseréje, ami Bastonit illeti, ő azért kap leginkább lehetőséget, mert Godin elég nagy flop, illetve hátul is kell pihentetni. Emellett balra-jobbra azon rinyál, hogy a keret túl gyenge - ha bármi beleszólása lett volna a fiatalításba meg az olaszosításba akkor nem járna a szája.

Tudom, nagyon kötözködök, de én is azt írtam, hogy Khedirat jó eséllyel nem nevezik a BL-be, a bajnokságban viszont a felépülését követően számolni fog vele Sarri (kivéve, ha Bentancur, Rabiot és Matuidi közül legalább ketten ihletett formába kerülnek addigra). Amúgy ha azt vesszük, a negyeddöntők áprilisban lesznek, lehet, hogy Sarri vállalja ezt a kockázatot, hogy a Lyon ellen eggyel kevesebb opcióval számol, teszem hozzá, én nem tartom logikusnak, de előfordulhat.
Matuidinak meg akarják hosszabbítani a szerződését, Khediranak még másfél éve van hátra a kontraktusból, nyugodtan számolj velük Tonali esetleges konkurenciájaként. Illetve tipikusan ránk vallana, ha nyáron szerződtetnénk Eriksent, persze most egyelőre őt ne vegyük figyelembe, ahogy azt sem, hogy Vidal opció náluk (ahogy velünk kapcsolatban is bedobták), mert nincs még ott. Na mindegy, szóval a lényeg, hogy bőven lenne kit megelőznie a sorban, mert januárban ő lenne a legutolsó opció, leszámítva Cant. Ha rajta kívül egyetlen középpályás sem érkezne, akkor is el kellene adni valakit, hogy belátható időn belül megfelelő játékpercet kapjon, és nem biztos, hogy ezt ő bevállalja.
Marrotta meg elég jól kukázik ahhoz, hogy egy kölcsön + opciót a Bresciaval is összehozzon. FFP ellenére azért azt ne mondjuk, hogy olyan rosszul állhatnak anyagilag, elvégre kínai tulajdonosok vannak. Lukakura azért már kiadtak egy komoly összeget, nem kizárt, hogy Tonalira is kiadnak tízmilliókat, vagy a kölcsön + opció.
Bele lehet magyarázni, hogy kényszerből játszatja a fiatalokat Conte, valahol igaz is, de az összkép szempontjából teljesen mindegy. Van egy csapat, amelyik hozzá mer nyúlni a fiatalokhoz, és van egy, amelyik nem, ez a végkonklúzió sokakban, mert nem akarnak vagy nem tudnak a mögöttes részébe látni a dolgoknak. Ranocchia és Politano is megkaphatnák azt a lehetőséget, mégsem bízik bennük Conte. Politano nem illik a rendszerbe, ennek ellenére ő volt a harmadik számú támadó Sánchez távollétében, Ranocchia meg ugyan nem egy nagy szám, de egy 20 éves védőt nem mindenki preferálna helyette. És lehet, hogy Godín nem volt jó vétel, de a képességei miatt ragaszkodhatna hozzá, amíg valamennyire megszokja az új csapatát.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3586
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-12-30, 14:26

Krisz írta:

middlemenek commissionje több mint a transfer díj az kurva gáz.
ez  a bakker-mivanbazmeg-ilyennincsis kategória, heteró szólással élve 110-es peckes nemszilikoncsöcs, 60as derék, 90es fenék, és korban hozzádillő, kezesbárány Juve-fanatikus barátnő, kizárólagos tulajdonjoggal

moratti

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8174
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-12-30, 13:38

CsT írta:

Szerintem is szélen kellene játszatni, viszont Sarri egyelőre inkább beteszi trequartisának ötször minthogy átálljunk 4-3-3 és ugyanez igaz Koszta esetében is.

Nekem a mostani egy kicsit Sarriball light, fura de szerintem kevésbé Sarris a játékunk most mint pl szeptemberben. A presszingből jócskán visszavettünk, oké ez kellet is, mert a Nápoly ellen látszott, hogy abba a 60.percre belehal ez a keret. De mintha a rövid passzos játék sem lenne olyan tetszetős mint akkor illetve a kontráink is eléggé eltűntek (nyilván ehhez Koszta kellene).

Ebből előrelépés kb úgy lehetne ha minél előbb beépülne Rabbi és minél kevesebbet lenne sérült Ramsey. Valamint minél kevesebbszer kellene DS-nek vagy Danilonak játszani.

Azt én sem értem, hogy miért nem akar vagy nem tud felállást váltani meccs közben (ez nyilván arra vonatkozik amikor mennünk kell előre és jön Koszta).

Tiszta sor, hogy szeptemberben Sarrisabbak voltunk. Koszta kiesésével lett megpecsételve az a játék (azóta se volt egészséges két hétig egy huzamban), pedig nem azzal van a baj, hogy a keret 60 percig bírja azt a játékot (a fenykoraban lévő Barca se bírná tovább), hanem, hogy mi a startégia a maradék fél órára. Nem hiszem, hogy megoldhatatlan feladat, de Koszta sérülése is az egyszerűbb megoldás felé tolta, most viszont a szünetben ki lehetne rá találni valamit.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-12-30, 12:14

Krisz írta:


Olyan ördögtől való dolog lenne Bernátot szélsőként játszatni? Fél életében azt játszott, emellett én pl kétszer annyi minőséget látok benne, mint Callejonban, aki Sarri alappillére volt.

A többit adom, viszont ez mindenképp időigényes transition, szóval az ahol tartunk szerintem rendben van, nekem inkább a következő lépés miatt van hiányérzetem, sok jelet nem látni egyelőre, hogy a kp változna, ami az alapja a Sarriballnak. A téli szünet után elsősorban ezt várnám, ha úgy tetszik a szezon eleji játékunk egy érettebb és stabilabb verzióját szeretném látni.
Szerintem is szélen kellene játszatni, viszont Sarri egyelőre inkább beteszi trequartisának ötször minthogy átálljunk 4-3-3 és ugyanez igaz Koszta esetében is.

Nekem a mostani egy kicsit Sarriball light, fura de szerintem kevésbé Sarris a játékunk most mint pl szeptemberben. A presszingből jócskán visszavettünk, oké ez kellet is, mert a Nápoly ellen látszott, hogy abba a 60.percre belehal ez a keret. De mintha a rövid passzos játék sem lenne olyan tetszetős mint akkor illetve a kontráink is eléggé eltűntek (nyilván ehhez Koszta kellene).

Ebből előrelépés kb úgy lehetne ha minél előbb beépülne Rabbi és minél kevesebbet lenne sérült Ramsey. Valamint minél kevesebbszer kellene DS-nek vagy Danilonak játszani.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8174
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-12-30, 11:54

CsT írta:
Perin közben orvosin a Genoánál, hát vele jó nagy bakot lőttünk vagy sérült volt vagy gyenge és gondolom nem fognak milliók sem érkezni utána.

Haalandra visszatérve:

8 millás fizu mellé ez egy igazi Marottás deal:

According to La Gazzetta dello Sport and Tuttosport, Borussia Dortmund paid €20m to RB Salzburg for the release clause, €15m commission to agent Mino Raiola, another €10m signing-on fee going to the player’s father, Alf-Inge Haaland, for a total of €45m.


Lehet hogy még ilyen üzlet mellett is jól jártunk volna vele, de azért egy kicsit örülök neki, hogy az ilyen dealektől eltávolodunk. Emellett a legislationre nagyon ráférne már egy reform, amikor a middlemenek commissionje több mint a transfer díj az kurva gáz.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8174
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-12-30, 11:50

CsT írta:
Can lelépése biztos vagy télen vagy nyáron viszont azzal nem vagyunk beljebb hiszen vele nem szabadul fel BL hely, Matyika szerződése ha jól tudom 2020.nyarán jár le, jó lenne megveregetni a vállát és nem hosszabbítani vele (A nyakam rá, hogy Kebab kihúzza itt 21-ig Very Happy) és akkor a helyére hozni Tonalit + ha e mellé befutna egy ingyen Eriksen akkor a kp igencsak fasza lenne.

Az idei vergődését nézve (főleg ha marad a szélső kp/winger  nélküli formáció) Bernát helyét én nem nagyon látom és ugye Koszta is kérdéses, persze nélkülük távozna a sebesség a csapatból és itt maradnánk a 32 éves malaccal, a 35 éves Roncival és Dibcsivel aki már most sem gyors.

Az a baj a keretünkkel, hogy rotálni illetve kimaxolni a lehetőségeket csak 2 vagy több formáció alkalmazásával lehetne, mert láthatóan néhány játékos nem tud illeszkedni valamelyik rendszerbe. Ezt csinálta remekül a hal és egyelőre ezt csinálja kevésbé jól a bagós. Persze az 1 alapfelállás sem lenne rossz ha jól működne és beépültek volna azok az emberek akikkel ez a stílus igazán játszható lenne, de sajnos ebben is vannak hiányosságot.

Olyan ördögtől való dolog lenne Bernátot szélsőként játszatni? Fél életében azt játszott, emellett én pl kétszer annyi minőséget látok benne, mint Callejonban, aki Sarri alappillére volt.

A többit adom, viszont ez mindenképp időigényes transition, szóval az ahol tartunk szerintem rendben van, nekem inkább a következő lépés miatt van hiányérzetem, sok jelet nem látni egyelőre, hogy a kp változna, ami az alapja a Sarriballnak. A téli szünet után elsősorban ezt várnám, ha úgy tetszik a szezon eleji játékunk egy érettebb és stabilabb verzióját szeretném látni.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-12-30, 10:56

Perin közben orvosin a Genoánál, hát vele jó nagy bakot lőttünk vagy sérült volt vagy gyenge és gondolom nem fognak milliók sem érkezni utána.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-12-30, 10:45

Can lelépése biztos vagy télen vagy nyáron viszont azzal nem vagyunk beljebb hiszen vele nem szabadul fel BL hely, Matyika szerződése ha jól tudom 2020.nyarán jár le, jó lenne megveregetni a vállát és nem hosszabbítani vele (A nyakam rá, hogy Kebab kihúzza itt 21-ig Very Happy) és akkor a helyére hozni Tonalit + ha e mellé befutna egy ingyen Eriksen akkor a kp igencsak fasza lenne.

Az idei vergődését nézve (főleg ha marad a szélső kp/winger  nélküli formáció) Bernát helyét én nem nagyon látom és ugye Koszta is kérdéses, persze nélkülük távozna a sebesség a csapatból és itt maradnánk a 32 éves malaccal, a 35 éves Roncival és Dibcsivel aki már most sem gyors.

Az a baj a keretünkkel, hogy rotálni illetve kimaxolni a lehetőségeket csak 2 vagy több formáció alkalmazásával lehetne, mert láthatóan néhány játékos nem tud illeszkedni valamelyik rendszerbe. Ezt csinálta remekül a hal és egyelőre ezt csinálja kevésbé jól a bagós. Persze az 1 alapfelállás sem lenne rossz ha jól működne és beépültek volna azok az emberek akikkel ez a stílus igazán játszható lenne, de sajnos ebben is vannak hiányosságot.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8174
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-12-30, 10:24

Tankcsapda írta:


Most ezt úgy mondod, mintha az opcióként fel sem merülhetne, hogy Pellegrini nem akar local hero lenni, és nem akar magasabb szintre akar lépni. Khedira március elejére térhet vissza, valószínűleg kimarad a BL keretből, de a bajnokságban még maradhat annyi ideje, hogy a szezon végére ismét kezdő legyen. Nem kell őt lebecsülni, mert a képességei ugyan nem a legjobbak, de mentálisan nagyon erős, ami pl. Bentancurról még nem mondható el.

Tonaliról:
1. Nehezebb dolga lenne küzdenie a kezdőért. Riválisunknál a Sensi-Brozovic-Barella trió képezi az alapot, de a cserék egyértelműen gyengébbek. Tegyük fel, hogy ez a sor hiánytalanul megmarad nekik, három posztra lenne összesen három riválisa, a többieknél Tonali jobb. Nálunk Pjanic helyére eleve esélye nincs bekerülni, de most ettől tekintsünk el. Pjanic, Bentancur, Khedira, Matuidi, Rabiot, Can, Ramsey lennének a középpályán a riválisai, mennyiségileg bőven több.
2. A fiatalokban Conte jobban bízik, mint Sarri, meg úgy eleve a mi projektünkben nem ezen van a hangsúly. De Ligt mondjuk megkapta a lehetőséget, és most Demiral is játszik, de mindez valószínűleg Chiellini sérülése nélkül nem lenne. Viszont a Zinternél olaszosítottak, fiatalítottak, Conte nem hezitál, ha a fiatalok bedobására van szükség. Bastoni, Barella megkapja a játékperceket, Conte előkapta az utánpótlásból Espositot, aki elég tehetségesnek tűnik, mi pedig elengedtük Keant, akiben bőven volt potenciál a tavaszi produkciója után. Nézd, ha egy fiatal olasz fejével kellene gondolkodnom, és félreteszem a szimpátiámat, akkor a két csapat közül nem a Juvet választanám.

Nem, ezt úgy írom, hogy az érdekeket és a bottom linet nézem. Pellegrini nem menekül Romaból, tehát nem sürgős neki egy esetleges transfer. A Roma (és a jelenlegi tulajok) még akkor is jobban jár, ha január elsején egy szerződéshosszabbítás keretében megtriplázza Pellegrini fizetését és nyáron nem tudja eladni vagy ugyanúgy 30 millát kap csak érte (ez a helyzet a tulajdonos váltás hozadéka). A klub eladása előtt ugyanis Pellegrini értéke nyomja feljebb a csapat értékét, tehát azt az összeget amiben mondjuk pár hét múlva megegyeznek. Pellegrini miért ne fogadna el egy zsíros fizetést? Fél év alatt megkeresheti az éves fizetését vagy még többet és ez gyakorlatilag semmi akadályt nem jelent, hogy nyáron eligazoljon, sőt még jobb alkupozícióban is lesz egy magasabb fizetésért.

Az, hogy Khedira március elején térhet vissza annyit jelent, hogy áprilisban lehet abban a pozícióban, hogy gond nélkül bír 90 percet és formában van. Ilyen körülmények között logikusabb mást nevezni helyette.

Tonalinak max papíron van nehezebb dolga a kezdőbe kerülni a csürhében. Matuidi szerződése nyáron lejár, Khediráé jövőre, Ramsey állandóan sérült, ez alapján 3-4 helyre lennének 4en (Pjanic, Benő, Rabiot, Tonali). Emellett az ínter pénzben aligha tud velünk versenyezni. Garantáltan kukázni fognak elsődlegesen, mint hogy mindenki elől lerabolják a piacot. Az is elég sanszos, hogy januárban kukáznak majd valami öregedő klasszist (pl Vidal) aki tovább csökkenti majd az esélyeit a kezdőre.

Conte miért bízik jobban a fiatalokban? Én azt látom, hogy azzal próbál meg főzni amit kapott. Alexis sérülésével Espositon kívül nincs más csatár cseréje, ami Bastonit illeti, ő azért kap leginkább lehetőséget, mert Godin elég nagy flop, illetve hátul is kell pihentetni. Emellett balra-jobbra azon rinyál, hogy a keret túl gyenge - ha bármi beleszólása lett volna a fiatalításba meg az olaszosításba akkor nem járna a szája.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-12-30, 09:18

Krisz írta:


Pellegrinivel abban a pillanatban hosszabbít majd a Roma amint valaki bejelentkezik érte. Még úgy is jobban járnak, ha megduplázzák a fizuját. Ha Khedira áprilisra lesz egészséges és nyeri vissza a formáját, akkor bárki bármit lát benne, felesleges a listán tartani. Szinte biztos vagyok benne, hogy ha Haalandot leigazoltuk volna akkor az ő helyére került volna a kölyök. Ami Tonalit illeti, nem tudom mivel tud többet kínálni az ínter nálunk, többet tudunk neki fizetni és semmivel sem lenne nehezebb dolga a kezdőbe kerülni mint a csürhében.

Most ezt úgy mondod, mintha az opcióként fel sem merülhetne, hogy Pellegrini nem akar local hero lenni, és nem akar magasabb szintre akar lépni. Khedira március elejére térhet vissza, valószínűleg kimarad a BL keretből, de a bajnokságban még maradhat annyi ideje, hogy a szezon végére ismét kezdő legyen. Nem kell őt lebecsülni, mert a képességei ugyan nem a legjobbak, de mentálisan nagyon erős, ami pl. Bentancurról még nem mondható el.

Tonaliról:
1. Nehezebb dolga lenne küzdenie a kezdőért. Riválisunknál a Sensi-Brozovic-Barella trió képezi az alapot, de a cserék egyértelműen gyengébbek. Tegyük fel, hogy ez a sor hiánytalanul megmarad nekik, három posztra lenne összesen három riválisa, a többieknél Tonali jobb. Nálunk Pjanic helyére eleve esélye nincs bekerülni, de most ettől tekintsünk el. Pjanic, Bentancur, Khedira, Matuidi, Rabiot, Can, Ramsey lennének a középpályán a riválisai, mennyiségileg bőven több.
2. A fiatalokban Conte jobban bízik, mint Sarri, meg úgy eleve a mi projektünkben nem ezen van a hangsúly. De Ligt mondjuk megkapta a lehetőséget, és most Demiral is játszik, de mindez valószínűleg Chiellini sérülése nélkül nem lenne. Viszont a Zinternél olaszosítottak, fiatalítottak, Conte nem hezitál, ha a fiatalok bedobására van szükség. Bastoni, Barella megkapja a játékperceket, Conte előkapta az utánpótlásból Espositot, aki elég tehetségesnek tűnik, mi pedig elengedtük Keant, akiben bőven volt potenciál a tavaszi produkciója után. Nézd, ha egy fiatal olasz fejével kellene gondolkodnom, és félreteszem a szimpátiámat, akkor a két csapat közül nem a Juvet választanám.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8174
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-12-30, 00:22

Tankcsapda írta:


Pellegrini esetében mindegy, mert ha valaki kifizeti a 30 millát, akkor lehet akármilyen tulajdonosváltás, mert ha menni akar, és ha nem sikerül kivenni a szerződéséből a záradékot, az új vezetés sem fogja tudni megtartani őt. Tonalival kapcsolatban csak a Zinter miatt vannak kétségeim, mivel egy fiatal olasz tehetségnek talán vonzóbb projektet tudnának kínálni. Oké, Zaniolot is említettem, viszont ő onnan ment Rómába, és Conte rendszerében talán posztja sem lenne. Ő azért lenne jó, mert trequartistat is játszhatna, de a jobb oldalon is lenne helye. Januárban ne is igazoljunk, nem tavasszal kell a játékosok felépítésével foglalkozni, bár ha Can helyett jön valaki, akkor az őszi produkciója alapján rosszul nem járhatunk.

Khedira könnyen adaptálódik bármilyen formációba, bármilyen edző stílusához tud igazodni, Can erre láthatóan képtelen. Khedira játékstílusa nem látványos, ő maga lassú, ezen a szinten közepesen technikás, mégis szinte minden edzője látott benne valamit, amiért számítanak rá. Én is elküldeném minden szezonban, valahogy mégis megkedveltem, mert ennyi sérülés, plusz a szívprobléma után is újból erőre kap, beverekszi magát a kezdőbe, és bár Bentancur kezdi elkapni a fonalat, nem vagyok arról meggyőződve, hogy nem lesz esélye kiszorítani őt a felépülése után.

Pellegrinivel abban a pillanatban hosszabbít majd a Roma amint valaki bejelentkezik érte. Még úgy is jobban járnak, ha megduplázzák a fizuját. Ha Khedira áprilisra lesz egészséges és nyeri vissza a formáját, akkor bárki bármit lát benne, felesleges a listán tartani. Szinte biztos vagyok benne, hogy ha Haalandot leigazoltuk volna akkor az ő helyére került volna a kölyök. Ami Tonalit illeti, nem tudom mivel tud többet kínálni az ínter nálunk, többet tudunk neki fizetni és semmivel sem lenne nehezebb dolga a kezdőbe kerülni mint a csürhében.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8174
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-12-30, 00:08

CsT írta:

4-3-3 most is lehetne, de nincs. A tridente rotálását én nem látom, hogy hogyan tudjuk megoldani, mert mind Bernát mind Koszta lófasz középen. Ez a jelenlegi Sarri rendszer nálam egy zsákutca. Haalandért kár, ilyen mutatókkal támadó 60-80-100 milla szokott lenni mostanában.

A tridente rotálásához jött volna Haaland, ez persze Dybala és a Malac rotálását jelenti mert CRt nem lehet.
A 433hoz kell Koszta vagy más szélső - esetleg Bernát, de benne ott nem bízik Sarri - Bernátnál jobb szélsőt januárban elég bajosan igazolunk, szóval egy egészséges Koszta.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-12-29, 22:42

Krisz írta:


Nálunk szerintem simán kapott volna annyi lehetőséget mint a Dortmundban fog - nyomhattuk volna a tridentét végig úgy, hogy közben rotálni meg cserélni is tudunk. A kérdés, hogy hozunk-e helyette másik csatárt erre a szerepre.
Januárban aligha lesz lehetőség minőségileg igazolni (pl Zaniolo, Pellegrini), a Romat lehet eladják, szóval kétlem, hogy most adnák el a csapat legértékesebb játékosait. Tonalinál esetleg lehet azzal érvelni a Brescianak, hogy az érte kapott lóvéból vehetnének 3-4 tapasztalt spílert akikkel kiharcolhatják a bennmaradást, míg a nyári elkerülhetetlen eladás a Serie Bben sokkal gyengébb alkupozícióba kényszerítené őket. 
Kérdés, hogy mi a terv Cannal. Jelen pillanatban használhatatlan, ha nem passzoljuk el januárban akkor viszont Khedira helyett őt kell nevezni a BLbe, hátha ad neki egy kis motivációt és nyáron többet kaphatunk érte. Ha épp nem szarik a farmra akkor amúgy is többet produkál Khediránál, főleg ha az alibikirály áprilisra lesz fitt. Vehetnénk akár egy szélsőt is, és akkor lehetne 433azni, Bernátból meg csinálhatunk mezzalat. Mondjuk nem hiszem, hogy felvet minket a pénz jelen pillanatban...
4-3-3 most is lehetne, de nincs. A tridente rotálását én nem látom, hogy hogyan tudjuk megoldani, mert mind Bernát mind Koszta lófasz középen. Ez a jelenlegi Sarri rendszer nálam egy zsákutca. Haalandért kár, ilyen mutatókkal támadó 60-80-100 milla szokott lenni mostanában.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
30 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: