Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+17
tjunior
EsztéNégy
Téjlor89
Tankcsapda
virracocha
_Tyler
Krisz
CsT
zetterberg40
bombahoppa
vektra
simoon
LeRoi10
DartagnanX
Malloy
_DREAM_
Petike007
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8106
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2019-12-09, 11:04

CsT írta:

Meglepne ha mi fognánk meg, bár de Ligt-ben sem bíztam. Meg hová a tökömbe teszünk mégegy csatárt? Very Happy

CR és a Malac szerződése is 2021ben jár le. Feltételezem, hogy CR vagy visszavonul vagy elmegy az MLSbe haknizni vagy hasonló - szerintem tekintve hogy milyen ütemben romlanak a képességei, illetve, hogy nincs rá jel, hogy centert csináljanak belőle (ezen a poszton még simán lenne benne szufla, mert 40 évesen is gyilkos befejező lesz és összjátékban is jó, a szélről befelé húzva viszont már senkit nem fog lefutni meg kicselezni) nem kellene vele hosszabbítani, hanem már nyártól az új franchise playert építeni. A Malac meg amúgy jól nyomja, de a fizetését sokkal hatékonyabban is lehetne használni, 33 évesen nem hiszem, hogy logikus lenne 7 milliót fizetni neki évente.

Emellett meg kellenek szélsők, plusz talán RamseybólKosztából is ki kellene szállni.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10583
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2019-12-09, 09:37

Krisz írta:
Haaland 30 millás release clause? Ő a mi 20 éves CRünk?
Meglepne ha mi fognánk meg, bár de Ligt-ben sem bíztam. Meg hová a tökömbe teszünk mégegy csatárt? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8106
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2019-12-09, 09:29

Haaland 30 millás release clause? Ő a mi 20 éves CRünk?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8106
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2019-11-22, 11:38

Nem hagynám ki én sem, mondjuk 29 éves lesz januárban, Vidal kb ebben a korban kezdett el sérülékeny lenni. Matuidin kívül nincs más gépállatunk, szóval egy sima cserevel is előrébb lennénk. Sarri amúgy tuti sunázná, bár a korábbi lieblingek felé (Rugani) eddig nem sok romantikát mutatott.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2019-11-22, 11:09

Malloy írta:
Allan állítólag ide szeretne igazolni a szemétdombról!?!
Egy alapos mosás után adnám nagyon. Már azt sem értettem anno miért nem mi igazoltuk le szotyiért. Emlékszem elnyomta a csúcsformás Vidalt...

Az egyik legalulértékeltebb focista a világon. Kemény határozott, de taktikailag sem egy idióta.

Egy ilyen típusú vadállat kellene nekünk a középpályánkra.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2019-11-21, 21:09

Allan állítólag ide szeretne igazolni a szemétdombról!?!
Egy alapos mosás után adnám nagyon. Már azt sem értettem anno miért nem mi igazoltuk le szotyiért. Emlékszem elnyomta a csúcsformás Vidalt...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8106
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2019-11-20, 10:56

Petike007 írta:


AMi gond, hogy mindezt hatalmas fizuval. Egy nyugdíjas otthon vagyunk lassan. 

Félek úgy fogunk járni mint a Silány, hogy egyszerre öregedett ki mindenki aztán meg lecsó.

2024ben csak a mostani keret alapján kiállhatunk így: Csecs - Danilo, De Ligt, Demiral, Szandi - Pjanic, Rabiot, Bentancur - Bernát, Dybala, Koszta

Ennek a sornak a fele pont jó korban lesz, aligha fog szerintem a Milan veszély fenyegetni, illetve feltételezem, hogy az elkövetkező 4 évben nem csak és kizárólag aggastyánokat fogunk igazolni.

Bonucci a Milanos affér után soha nem lesz Gigi vagy Giorgio szintre emelve, de a mostani teljesítménye alapján szerintem korrekt ez a szerződés. 6 milla manapság meg nem egy olyan fantasztikus összeg a csapat egyik pillérének - emellett ő az egyetlen játékos akit idén nem lehet helyettesíteni.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2019-11-20, 07:53

CsT írta:
2024

Bevásárlóközpont - Page 32 77184133_2656258597795392_6266120550561611776_o.jpg?_nc_cat=110&_nc_oc=AQlFPikomBys9inZQy33FAYT14U6no8qEB2gjFm7BfM7E0jseEi0c8yV2Lvqj3Ic-fE&_nc_ht=scontent.fbud5-1

AMi gond, hogy mindezt hatalmas fizuval. Egy nyugdíjas otthon vagyunk lassan. 

Félek úgy fogunk járni mint a Silány, hogy egyszerre öregedett ki mindenki aztán meg lecsó.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10583
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2019-11-19, 20:33

2024

Bevásárlóközpont - Page 32 77184133_2656258597795392_6266120550561611776_o.jpg?_nc_cat=110&_nc_oc=AQlFPikomBys9inZQy33FAYT14U6no8qEB2gjFm7BfM7E0jseEi0c8yV2Lvqj3Ic-fE&_nc_ht=scontent.fbud5-1
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8106
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2019-11-18, 11:40

CsT írta:

Vannak olyan hírek is miszerint Matyival hosszabbíthatunk...ami hát enyhén kínos lenne.

Elnézve Ronci hozzáállását, viselkedését nem biztos, hogy kitölti a szerződését. Én nem lepődnék meg ha nyáron dobbantana innen.

Eriksen minden szempontból hatalmas húzás lenne, főleg ingyé'.

Tonalinál  iszonyat összegekről lehet olvasni, az ő megszerzése kibaszott nehéz lesz.

Rakitic nekem mindig is amolyan sötét ló volt, tudat alatt érzem, hogy klasszis, de valahogy a játéka nem nyűgöz le. Wink

Matuidi engem egyáltalán nem zavarna a padon, belőle remek squad player lehet, az utolsó 20 percre felszántani a pályát, nyilván ha hosszabbítunk vele és annyi szerepet kap, mint most az cink.

Ronci már formálisan is tisztázta a Sarri témát. Az hogy ez mennyire szól csak a médiának és hogy mi a valóság az öltözőben az más kérdés. Én szinte biztos vagyok hogy kitölti az idejét és egy hosszabbítást se zárnék ki. Agnelli szerintem szorgalmazná. Ronci szempontjából is a mi projektünk tűnik objektíven szemlélve is a legvonzóbbnak: elmenne Kínába haknizni ha már egy olasz bajnoki annyira nem motiválja? Kinek kellene reálisan Európában? Mondjuk a PSGt és a MUt tudnám mondani azok közül akik a mi szintünk környékén vannak és meg is tudnák fizetni. Neki vonzóbb lenne a MUval a PLben meg az ELben kínlódni, mint velünk a BL győzelemért küzdeni? Tényleg kipengetne a PSG egy öregedő primadonnára kb annyit amivel Neymarral is hosszabbíthatnának? A francia a bajnokik jobban motiválnák? Európában a PSG még talán nálunk is ügyetlenebb, ez jobban vonzaná? Emellett ha Ronaldo elfogadja hogy nem 20éves már és esetleg hagyja a szabikat Pjanicnak hogy Sarri átalakítsa a játékát (40 gólt nem szélsőként fog rúgni az tuti és nem is idén), akkor még 35 évesen is fejlődhet, illetve kitolhatja a minőségi részét a karrierjének.

Egyébként Agnelliéknek már most ki kéne nézni azt a 20 éves franchise utódot, akkor is ha Ronci kitölti az idejét ill. még rá is dob 1-2 szezont.

Tonali a Bresciaban játszik, ha nem akar Berardi féle local hero karriert futni akkor nyáron el kell igazolnia (el fog). Itt most a Verratti esettel ellentétben sokkal jobb pozícióban vagyunk. Egyébként 40-50 milla (vagy akár egy De Jong/De Ligt volumen) se lenne túlzás érte szerintem a tulaj 300 millás valuationje meg ilyen Zamparinis bohóckodás csak.

Nekem Rakitic játéka is lenyűgöz, ő egy Khedira aki statokat is produkál és nem alibizik. 2-3 év klasszis játékot szerintem ki lehetne még préselni belőle.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2019-11-17, 16:59

Krisz írta:


32 lesz márciusban. Szerintem pont az új bajnokság tenne neki jót. Ráadásul hiába akar Sarri gyorsabb focit, ez akkor se az az esztelen rohanás lesz mint a PLben vagy a spanyol bajnokság, szóval szerintem passzolna. Simán elsülhet úgy, mint Pirlo, de ha nem is Matuidiéknél biztosan jobb lenne, illetve ha a peremre szorul, akkor az a fiatalok jó teljesítményét mutatja. 35öt persze nem ér, főleg úgy, hogy kegyvesztett és 1.5 év van a szerződéséből. Pjanic, Benő, Rabiot, Ramsey, Tonali, Eriksen, Rakitic elég jó lenne, mind labdaügyes passer, korban is jó a balance, drágák se lennének (a fizetés nyilván bibis, de másfél év múlva Ronci 31 milláját szétosztva sima).

Én nagyon kedvelem Rakiticet, Mandzukic mellett nagy kedvenc horvát játékos, de azért a 32 év csak 32 év. Pirlo annyival másabb volt, hogy ő szervezte a játékot, és mellette robotolt Vidal, Marchisio és Pogba, vagy minimum közülük kettő, ergo őt mentesítették ezen teher alól (és néha a csiga tempójával meglepően sokat futott meccsenként...). A másik az, hogy Matuidival szerződést akarunk hosszabbítani, és fölösleges lenne egy újabb 30+ játékost a középpályára igazolni. Pjanic és Ramsey is közel vannak a bűvős harmadik X-hez, gondolni kell a jövőre is. Ha legkésőbb 2018 nyarán leigazoljuk, egy szót nem szólok, 3-4 masszív szezon benne lett volna, és igen, a Khedira-Matuidi duóhoz képest még most is simán előrelépés lenne. És igen, alapvetően még így is el tudnám fogadni az általad felvázolt félsorcserét. De 15 milliónál nem többért, azon felül szerintem kockázatos.

Viszont ha a Barcanál belemennének abba, hogy másfél évre kölcsönvennénk, és hagyják, hogy kifusson a szerződése, akkor nem is lenne ördögtől való ötlet. Jól járhatunk, mert egy nagyon képzett labdarúgóról van szó, akinek a stílusához passzolna a jelenlegi rendszerünk, és látnánk azt is, hogy érdemes-e vele 2021 után is számolni egy vagy két szezonra. De nagyon ideje lenne a fiatalításba és az olaszosításba belefogni, mert néhány szezon múlva lehet, hogy ezzel az igazoláspolitikával hirtelen lesz szükség az újraépítkezésre.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10583
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2019-11-17, 16:17

Krisz írta:


32 lesz márciusban. Szerintem pont az új bajnokság tenne neki jót. Ráadásul hiába akar Sarri gyorsabb focit, ez akkor se az az esztelen rohanás lesz mint a PLben vagy a spanyol bajnokság, szóval szerintem passzolna. Simán elsülhet úgy, mint Pirlo, de ha nem is Matuidiéknél biztosan jobb lenne, illetve ha a peremre szorul, akkor az a fiatalok jó teljesítményét mutatja. 35öt persze nem ér, főleg úgy, hogy kegyvesztett és 1.5 év van a szerződéséből. Pjanic, Benő, Rabiot, Ramsey, Tonali, Eriksen, Rakitic elég jó lenne, mind labdaügyes passer, korban is jó a balance, drágák se lennének (a fizetés nyilván bibis, de másfél év múlva Ronci 31 milláját szétosztva sima).
Vannak olyan hírek is miszerint Matyival hosszabbíthatunk...ami hát enyhén kínos lenne.

Elnézve Ronci hozzáállását, viselkedését nem biztos, hogy kitölti a szerződését. Én nem lepődnék meg ha nyáron dobbantana innen.

Eriksen minden szempontból hatalmas húzás lenne, főleg ingyé'.

Tonalinál  iszonyat összegekről lehet olvasni, az ő megszerzése kibaszott nehéz lesz.

Rakitic nekem mindig is amolyan sötét ló volt, tudat alatt érzem, hogy klasszis, de valahogy a játéka nem nyűgöz le. Wink
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8106
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2019-11-17, 14:52

CsT írta:

Én ezt a hármas cserét aláírnám, de leginkább úgy, hogy Rakitic nincs benne csak Tona meg Erik! Smile Smile

Nekem úgy jön le, ő is egyik napról a másikra öregedett meg. 33 lesz, új bajnokság, bomba fizu és max 2 év van benne, nekem itt már túl sok a rizikó.

32 lesz márciusban. Szerintem pont az új bajnokság tenne neki jót. Ráadásul hiába akar Sarri gyorsabb focit, ez akkor se az az esztelen rohanás lesz mint a PLben vagy a spanyol bajnokság, szóval szerintem passzolna. Simán elsülhet úgy, mint Pirlo, de ha nem is Matuidiéknél biztosan jobb lenne, illetve ha a peremre szorul, akkor az a fiatalok jó teljesítményét mutatja. 35öt persze nem ér, főleg úgy, hogy kegyvesztett és 1.5 év van a szerződéséből. Pjanic, Benő, Rabiot, Ramsey, Tonali, Eriksen, Rakitic elég jó lenne, mind labdaügyes passer, korban is jó a balance, drágák se lennének (a fizetés nyilván bibis, de másfél év múlva Ronci 31 milláját szétosztva sima).
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10583
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2019-11-17, 14:17

Mandzsu azt mondta a GDS-nek, hogy ő mindenképpen maradni szeretett volna és Paraticiben lehetett volna annyi, hogy nyáron szól neki, hogy "ide nem kellesz bazmeg". Paratici kommunikációban kibaszott amatőrnek tűnik, emberileg meg egy pöcsnek.  Cannal ugye dettó ugyanez volt a helyzet, most van 2 csúcsfizus játékosunk a lelátón, a klub is szarul járt meg a játékosok is...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10583
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2019-11-17, 14:13

Krisz írta:
Ki az aki rajtam kívül még sunázna egy 32 éves Rakiticet? Nyilván eléggé ügynök által gerjesztett firkász koholmány szaga van, meg nem egy 5 éves szerződést tolnék elé, de 3 jó éve még szerintem simán van. Mondjuk Matuidi, Khedira, Can helyett egy Rakitic, Tonali, Eriksen nem lenne egy ördögtől való ötlet.
Én ezt a hármas cserét aláírnám, de leginkább úgy, hogy Rakitic nincs benne csak Tona meg Erik! Smile Smile

Nekem úgy jön le, ő is egyik napról a másikra öregedett meg. 33 lesz, új bajnokság, bomba fizu és max 2 év van benne, nekem itt már túl sok a rizikó.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8106
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2019-11-17, 13:36

Ki az aki rajtam kívül még sunázna egy 32 éves Rakiticet? Nyilván eléggé ügynök által gerjesztett firkász koholmány szaga van, meg nem egy 5 éves szerződést tolnék elé, de 3 jó éve még szerintem simán van. Mondjuk Matuidi, Khedira, Can helyett egy Rakitic, Tonali, Eriksen nem lenne egy ördögtől való ötlet.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2019-11-14, 15:49

Krisz írta:
Volt egy jó kis pletyka Zlatanról és a Milanról - eladnák Borinit, Kessiet es Rodriguezt felszabadítva 60 millát a 40 éves Zlatanra. Ha ez tényleg összejön akkor nagyon fogok röhögni.

Drukkolok hogy összejöjjön nekik, tökéletesen jól mutatja hogy mennyire mélyen van a klub hogy tőle várják a megváltást...santa
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8106
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2019-11-14, 10:15

Volt egy jó kis pletyka Zlatanról és a Milanról - eladnák Borinit, Kessiet es Rodriguezt felszabadítva 60 millát a 40 éves Zlatanra. Ha ez tényleg összejön akkor nagyon fogok röhögni.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2019-11-13, 07:02

CsT írta:
Agresti szerint a P$G elcserélné Meuniert De Sciglióra. Én benne lennék, de ha csak simán elviszik abban is. Very Happy

Hol kell aláírni???
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10583
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2019-11-12, 22:38

Agresti szerint a P$G elcserélné Meuniert De Sciglióra. Én benne lennék, de ha csak simán elviszik abban is. Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10583
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2019-10-18, 11:37

Én továbbra sem akarok erős milánt, sőt essenek ki a gecibe! Very Happy Amúgy 1 év alatt elköltöttek vagy 60 millát a két csatárukra, e mellé most elhozni a partvonalon kívülre szoruló Manzsut eléggé cinkes lenne Very Happy

Manzsu meg jöjjön inkább a Fradiba! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2019-10-17, 22:02

Én nem bánnám. Egyrészt azért, mert én egy erős Milant nem bánnék, persze ez hosszú évek építkezése folytán lesz lehetséges, és természetesen a Zinter helyét vegyék át a scudettoért folytatott harcban. A másik az, hogy Mandzukicnak is új kihívás lenne, illetve a Milannak a tapasztalt klasszisokra szüksége van, még ha leszállóágban is van az illető. Harmadrészt tökmindegy, a Milan Mandzukiccsal önmagában még nem fogja a problémáit megoldani. Pioli jó döntés lett volna, ha csak erre a szezonra ír alá, neki a tűzoltás megy, második szezonra kifullad.
Egyébként a Milan amennyire szokott minket jól megszívatni előzetesen a transzferekkel, Higuaín, Bonucci és Caldara sem igazán vált be nekik. Mandzukicot sajnálnám, ha hasonló sorsra jutna, neki nem lesz második esély, mint Piggynek. Illetve talán Mandzu sem szívesen menne egy BL-re kvázi esélytelen csapathoz.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2019-10-17, 20:20

Krisz írta:
Mandzukic >> Milan? Az 100 hogy mesterhármast ver nekünk.

Ez a Milan a kapunkig nem jut el, úgy nehéz lesz gólokat szerezni...

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8106
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2019-10-17, 10:32

Mandzukic >> Milan? Az 100 hogy mesterhármast ver nekünk.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2019-10-16, 14:45

Krisz írta:



Lehet én vagyok hülye ehhez, de itt nem az van, hogy az amortizáció a kölcsön alatt is a mi könyveinkben jelenik meg, a 18 milla a kölcsönért, pedig bevétel?

Egyébként ha úgy játszik a szerződése végéig ahogy most akkor 90 70 milláért nem is rossz vétel.

De, teljesen jól mondod. Két külön üzleti esemény és mindkettő megjelenik, de a lényeg az, hogy nettósítva nulla jelent meg a könyveinkben tavaly Higany kapcsán. Megjelent a 18 mill amaortizáció az egyik oldalon vele szemben meg a 18 milla bevétel a kölcösnből, tehát gyakorlatilag leegyszerűsítve ez olyan, mintha a Milan + Chelsea kettős átvállalta volna az amortizációját.

Az nettő teljes költségünk 5 év alatt 72 milla lesz így. Plusz fizu persze, ami szintén nem kevés...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8106
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2019-10-16, 12:54

Téjlor89 írta:


Ez gyakorlatilag az egy éves amortizációja. 90 milláért vettük, öt évre, tehát 90/5=18 az amortizáció egy évre. Ezt vállalta át a Milan + Chelsea.

A 90 milla helyett csak 72 fog lecsapódni a könyveinkben az öt év alatt költségként, tehát segített a dolog. 

Kurva drága volt. Az már a leigazolás pillanatában egyértelmű volt, hogy nagyon rizikós ez egy ennyi idős játékosnál. Más kérdés, ha a szerződése utolsó két évében azt hozza, amit eddig idén, akkor lehet, hogy nem keserű szájízzel hagyjuk a hátunk mögött az egészet. De a jövőben az ilyen bizniszektől azért óvakodni kéne.

Lehet én vagyok hülye ehhez, de itt nem az van, hogy az amortizáció a kölcsön alatt is a mi könyveinkben jelenik meg, a 18 milla a kölcsönért, pedig bevétel?

Egyébként ha úgy játszik a szerződése végéig ahogy most akkor 90 70 milláért nem is rossz vétel.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2019-10-15, 15:10

Krisz írta:
https://app.football-italia.net/?referrer=https%3A%2F%2Fwww.football-italia.net%2Fnews#article/footballitalia-145266&menu=news-all


Azért ez nem volt egy rossz buli. Gyakorlatilag 70 millás lett a Malac (ha nem tévedek, akkor ez a bevétel irreleváns amortizáció szempontjából).

Ez gyakorlatilag az egy éves amortizációja. 90 milláért vettük, öt évre, tehát 90/5=18 az amortizáció egy évre. Ezt vállalta át a Milan + Chelsea.

A 90 milla helyett csak 72 fog lecsapódni a könyveinkben az öt év alatt költségként, tehát segített a dolog. 

Kurva drága volt. Az már a leigazolás pillanatában egyértelmű volt, hogy nagyon rizikós ez egy ennyi idős játékosnál. Más kérdés, ha a szerződése utolsó két évében azt hozza, amit eddig idén, akkor lehet, hogy nem keserű szájízzel hagyjuk a hátunk mögött az egészet. De a jövőben az ilyen bizniszektől azért óvakodni kéne.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8106
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2019-10-15, 14:19

https://app.football-italia.net/?referrer=https%3A%2F%2Fwww.football-italia.net%2Fnews#article/footballitalia-145266&menu=news-all


Azért ez nem volt egy rossz buli. Gyakorlatilag 70 millás lett a Malac (ha nem tévedek, akkor ez a bevétel irreleváns amortizáció szempontjából).
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2019-10-13, 20:35

Krisz írta:


Én Verrattit kérném. Tegnap is zseniális volt. Kb az 5ösön szlalomozott a labdával és egy pillanatra se éreztem hogy veszélyben lenne a csapat, emellett a játék minden elemében kiemelkedő (jó a 140 centijével sok fejpárbajt nem igen fog nyerni). Egy Pjanic-Verratti-Rabiot kp....

Verratti baromira passzolna a jelenlegi Juveba, és ha esetleg nem akar hosszú távon Párizsban ragadni, akkor jövő nyáron reális esély lenne a megszerzésére, 2021-ben lejár a szerződése. Viszont Eriksen is illene a trequartista posztra, és érzésem szerint ő nálunk fog kikötni. Viszont Tonali szerződése is akkor jár le, és elég kellemetlen lenne még egy olasz tehetségről lemaradni, nem mintha egyébként nem fordulhat elő, hogy máshol köt ki. De amúgy trequartistaba Havertzet is meg lehetne szerezni, nem ügyetlen a srác.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8106
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2019-10-13, 11:13

CsT írta:
Nekem mostanában arra áll fel, hogy mennyire fasza lenne már ehhez a 4-3-1-2-höz Eriksen. Főleg ingyen! Smile

Én Verrattit kérném. Tegnap is zseniális volt. Kb az 5ösön szlalomozott a labdával és egy pillanatra se éreztem hogy veszélyben lenne a csapat, emellett a játék minden elemében kiemelkedő (jó a 140 centijével sok fejpárbajt nem igen fog nyerni). Egy Pjanic-Verratti-Rabiot kp....
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10583
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2019-10-11, 06:52

Nekem mostanában arra áll fel, hogy mennyire fasza lenne már ehhez a 4-3-1-2-höz Eriksen. Főleg ingyen! Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
32 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: