Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+17
tjunior
EsztéNégy
Téjlor89
Tankcsapda
virracocha
_Tyler
Krisz
CsT
zetterberg40
bombahoppa
vektra
simoon
LeRoi10
DartagnanX
Malloy
_DREAM_
Petike007
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
LeRoi10
Segédedző
Segédedző



Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2020-06-25, 22:10

tjunior írta:

Azért a jobboldal még mindig így is elég cudar, de majd Cuadrado hátrajön. (Legalább egy Zappacostát megszerezhetnénk, A Danilo szintet ő is hozná, az a gyerek legalább Juventino, a belét kihajtaná)

Volt nekünk egy Spinazzolánk, aki 9 évet és 7 különböző csapatot gürizett végig, hogy bemutatkozhasson nálunk. Simán kivágtuk, hogy egy kicsit kozmetikázzunk a könyveken...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2020-06-25, 21:30

tjunior írta:
Papíron rendben van ez a Arthur igazolás 23 éves stb. stb. De papíron Can, Ramsey, Rabiot is a nem bukhatunk rajta sztori volt...( mondjuk nekem meggyőződésem, hogy Rabiotot csak az anyja csecséről kellene lerángatni 25 éves korára és sokat nyernénk.)
Gondolom ezzel a mercato érdemi része lezárul számunkra
- Megerősítjük a kp. Artúrral
- Jön Ctulhu
- Pellerini visszarendeljük
- Chiellini, Demiral új igazolásnak beállítva
Kb ennyi.
Azért a jobboldal még mindig így is elég cudar, de majd Cuadrado hátrajön. (Legalább egy Zappacostát megszerezhetnénk, A Danilo szintet ő is hozná, az a gyerek legalább Juventino, a belét kihajtaná)
Azért még a szanaszét szakadt térdű Miliket bezsákolhatjuk a malac helyére, akivel majd gondolom szerződést bontunk. Smile

Agresti szerint az Artúr biznisz done deal.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2020-06-25, 17:33

Papíron rendben van ez a Arthur igazolás 23 éves stb. stb. De papíron Can, Ramsey, Rabiot is a nem bukhatunk rajta sztori volt...( mondjuk nekem meggyőződésem, hogy Rabiotot csak az anyja csecséről kellene lerángatni 25 éves korára és sokat nyernénk.)
Gondolom ezzel a mercato érdemi része lezárul számunkra
- Megerősítjük a kp. Artúrral
- Jön Ctulhu
- Pellerini visszarendeljük
- Chiellini, Demiral új igazolásnak beállítva
Kb ennyi.
Azért a jobboldal még mindig így is elég cudar, de majd Cuadrado hátrajön. (Legalább egy Zappacostát megszerezhetnénk, A Danilo szintet ő is hozná, az a gyerek legalább Juventino, a belét kihajtaná)
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2020-06-25, 17:14

Krisz írta:


Ha Artúr beválik akkor intézek magamnak egy teljes test gyantázást...

Szerintem életkorban egyáltalán nem állunk rosszul, a fiatal magnál is a kp a gond, mint amúgy általában. Ne feledjük, hogy szélre jön Kula, akit akkor is imádni fogok ha végül overratednek bizonyul, pusztán azért mert úgy nyilatkozott mint egy juventino a 90es évekből, a grintaval tuti nem lesz baj.
Meglátjuk, nekem alapból ígéretesebbnek tűnik mint Ramsey, Matuidi vagy Can. Smile
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2020-06-25, 16:49

CsT írta:

Ha Artúr beválna akkor az 1db kp meg is lenne Smile Bár ha Dybalával hosszú távra számolunk én inkább gondolkodnék egy olyasmi kereten ami a 4-2-3-1-re alkalmas, Roncival elől, ehhez meg Artúr pont nem jó. Very Happy

Ha Artúr beválik akkor intézek magamnak egy teljes test gyantázást...

Szerintem életkorban egyáltalán nem állunk rosszul, a fiatal magnál is a kp a gond, mint amúgy általában. Ne feledjük, hogy szélre jön Kula, akit akkor is imádni fogok ha végül overratednek bizonyul, pusztán azért mert úgy nyilatkozott mint egy juventino a 90es évekből, a grintaval tuti nem lesz baj.

bombahoppa and Tankcsapda like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2020-06-25, 14:21

zetterberg40 írta:
https://twitter.com/SwissRamble/status/1276039133396373504

Swiss Ramble a Pjanics-Arthur cseréről.

***

Amúgy De Ligt, Bentancur, Dybala és remélhetőleg Demiral nem rossz fiatal magnak. Csak mondjuk ehhez kellene még legalább hasonló életkorú és kaliberű: 1 db szélső védő, 1 db középpályás, 1 db csatár.
Ha Artúr beválna akkor az 1db kp meg is lenne Smile Bár ha Dybalával hosszú távra számolunk én inkább gondolkodnék egy olyasmi kereten ami a 4-2-3-1-re alkalmas, Roncival elől, ehhez meg Artúr pont nem jó. Very Happy
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2020-06-25, 13:19

https://twitter.com/SwissRamble/status/1276039133396373504

Swiss Ramble a Pjanics-Arthur cseréről.

***

Amúgy De Ligt, Bentancur, Dybala és remélhetőleg Demiral nem rossz fiatal magnak. Csak mondjuk ehhez kellene még legalább hasonló életkorú és kaliberű: 1 db szélső védő, 1 db középpályás, 1 db csatár.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2020-06-25, 13:13

Krisz írta:


Szerintem Ronaldo pont ilyen. Nyilván még ha nem is hoz annyit a pályán, mint amennyit vártunk (mondjuk azért alapvetően húzóember), de a pályán kívül vitathatatlanul termel - amíg itt játszik, az meg ki tudja meddig lesz. Ez pedig nem tudom mennyire éri meg úgy, hogy folyamatosan megszabadulunk az értékeinktől, miközben pénzügyileg olyan helyzetbe kerülünk, amiben sosem volt a klub az egész történelmében, vagy épp lehet sumákolni, hátha nem basznak meg minket, mint a PSGt vagy a Cityt.
Szerintem Ronci ittlétével nem lenne baj, ha a felesleget reális áron el tudnánk adni évről-évre (gondolok itt a csúcsfizus, de már közel sem meghatározó játékosokra mint Kebab v a malac) illetve ha minden évben be tudnánk építeni 1 fiatalt a kezdőbe, csak sajnos se az utánpótlás sem a scout rendszerünk nem nagyon termel ki ilyen játékosokat (Bekúrt is nagyrészt Carlitos honvágyának köszönhetjük). Azzal meg sajnos számolni kell, hogy az ingyen érkező, dupla fizut fog kérni és ha nem válik be akkor nagyon nehéz lesz megszabadulni tőle.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2020-06-25, 12:53

Téjlor89 írta:


100%-ban egyetértek. Az Agnelli-éra messze legrosszabb döntése volt. Mondom ezt úgy, hogy én alapvetően bírom a faszit (Higanyt).

De annyit nem hozott a konyhára, amekkorát szívtunk a fizujával + amortizációjával. És gyakorlatilag egy resale value nélküli játékosról beszélünk...

Szerintem Ronaldo pont ilyen. Nyilván még ha nem is hoz annyit a pályán, mint amennyit vártunk (mondjuk azért alapvetően húzóember), de a pályán kívül vitathatatlanul termel - amíg itt játszik, az meg ki tudja meddig lesz. Ez pedig nem tudom mennyire éri meg úgy, hogy folyamatosan megszabadulunk az értékeinktől, miközben pénzügyileg olyan helyzetbe kerülünk, amiben sosem volt a klub az egész történelmében, vagy épp lehet sumákolni, hátha nem basznak meg minket, mint a PSGt vagy a Cityt.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2020-06-25, 11:37

CsT írta:


Én inkább Higanyra köpdösök emiatt Smile

100%-ban egyetértek. Az Agnelli-éra messze legrosszabb döntése volt. Mondom ezt úgy, hogy én alapvetően bírom a faszit (Higanyt).

De annyit nem hozott a konyhára, amekkorát szívtunk a fizujával + amortizációjával. És gyakorlatilag egy resale value nélküli játékosról beszélünk...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2020-06-24, 21:46

Dejan Kulusevski has played an active part in 13 goals this @SerieA_EN season (six goals, seven assists), making him the second youngest player to have a hand in at least in 10 goals in Europe's top 5 leagues after Erling Haaland.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2020-06-24, 13:02

tjunior írta:

plusvelza mindenekfelett, köszi Roni
Én inkább Higanyra köpdösök emiatt Smile
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2020-06-24, 11:48

CsT írta:

Nekem leginkább egy defenzív skill-ek nélküli Verratti a srác. Technikás, jól cselez viszont igazából olyan sem védekezésben sem támadásban nem kiemelkedő és sokszor elveszik a mezőnyben (basszus ez tényleg olyan mintha Khedirát írnám le Very Happy).

A legnagyobb gond, hogy a spanyol lapok szerint nem is nagyon akar idejönni...
plusvelza mindenekfelett, köszi Roni
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2020-06-24, 09:46

zetterberg40 írta:


Nehéz megmondani, de ettől függetlenül szerintem Pjanics ideje nálunk lejárt. Most az, hogy jóllakott, demotivált, pénzt akarunk kivenni belőle, az gyakorlatilag mindegy.
Hoz kb. 40-50 millió plusvalenzát a könyvelésbe, a többi problémát meg toljuk magunk előtt, mert amúgy Arthur is jócskán megnyomja majd a könyvelést éves szinten.

Amúgy emlékeim szerint Arthurt tavaly felszopkodta fél Európa, mert annyira meglepően jó első szezont futott. Utána De Jong érkezésével változott meg körülötte minden Barcelonaban.
Teljesen más típus mint Pjanics, de Kebapnál szerintem több van benne. Fogalmam sincs, mi a jó hasonlat, de talán kicsit Jorginho típus.
Nekem leginkább egy defenzív skill-ek nélküli Verratti a srác. Technikás, jól cselez viszont igazából olyan sem védekezésben sem támadásban nem kiemelkedő és sokszor elveszik a mezőnyben (basszus ez tényleg olyan mintha Khedirát írnám le Very Happy).

A legnagyobb gond, hogy a spanyol lapok szerint nem is nagyon akar idejönni...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2020-06-24, 08:11

Krisz írta:


Még rosszabbul járunk, mint Daniloval...

Nehéz megmondani, de ettől függetlenül szerintem Pjanics ideje nálunk lejárt. Most az, hogy jóllakott, demotivált, pénzt akarunk kivenni belőle, az gyakorlatilag mindegy.
Hoz kb. 40-50 millió plusvalenzát a könyvelésbe, a többi problémát meg toljuk magunk előtt, mert amúgy Arthur is jócskán megnyomja majd a könyvelést éves szinten.

Amúgy emlékeim szerint Arthurt tavaly felszopkodta fél Európa, mert annyira meglepően jó első szezont futott. Utána De Jong érkezésével változott meg körülötte minden Barcelonaban.
Teljesen más típus mint Pjanics, de Kebapnál szerintem több van benne. Fogalmam sincs, mi a jó hasonlat, de talán kicsit Jorginho típus.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3586
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2020-06-24, 06:46

Krisz írta:


Madridban diplomáztam épp, az egyik csoporttársam/haverom pedig csókos és volt két ingyen jegye, nekem meg nem volt jobb dolgom  Laughing
Fiatal voltam, kellett a pénz...  lol!

_________________
a televizenyős düggönypakli

Krisz likes this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2020-06-23, 22:29

Malloy írta:
Barca-reál? Nem mondtad, hogy szereted a női focit! 😀

Madridban diplomáztam épp, az egyik csoporttársam/haverom pedig csókos és volt két ingyen jegye, nekem meg nem volt jobb dolgom  Laughing
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2020-06-23, 19:31

Bevallom azért úgy gondoltam, hogy ebbe a csereüzletbe a pénzt a Bárka teszi bele nem mi! Smile

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2406
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2020-06-23, 18:51

Barca-reál? Nem mondtad, hogy szereted a női focit! 😀

Petike007 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2020-06-23, 18:11

Malloy írta:
Nem láttam meg játszani a brazilt, de hiszek neked

Az a helyzet, hogy én sem, pedig ott voltam a Bernabeuban a Clasicon tavasszal. Akkor jöttem rá, hogy ő is pályán van, amikor lecserélték Rakiticre.

Lehet Marottanak volt igaza ezzel a Ronaldo biznisszel... jött vele egy rakás insta follower meg fel lett kicsit nyomva a szponzor pénz, de a pályán fele annyit sem hoz, mint amennyit visz. A branddel meg az a helyzet, hogy ha nem nyerünk BLt ÉS nincs meg CR franchise utódja (meg esetleg a szép játék, bár ez talán másodlagos) akkor ez egy blip lesz a grafikonon és miután Ronci lelép szépen visszamegyünk ahol voltunk kivéreztetve, legatyásodva, egy rakás jóllakott szeméttel meg alibi királlyal... A Bárcához meg hozzábaszunk egy peak Pjanicot meg 10 millát. Gratula...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2020-06-23, 18:09

Malloy írta:
Nem láttam meg játszani a brazilt, de hiszek neked

Az a helyzet, hogy én sem, pedig ott voltam a Bernabeuban a Clasicon tavasszal. Akkor jöttem rá, hogy ő is pályán van, amikor lecserélték Rakiticre.

Lehet Marottanak volt igaza ezzel a Ronaldo biznisszel... jött vele egy rakás insta follower meg fel lett kicsit nyomva a szponzor pénz, de a pályán fele annyit sem hoz, mint amennyit visz. A branddel meg az a helyzet, hogy ha nem nyerünk BLt ÉS nincs meg CR franchise utódja (meg esetleg a szép játék, bár ez talán másodlagos) akkor ez egy blip lesz a grafikonon és miután Ronci lelép szépen visszamegyünk ahol voltunk kivéreztetve, legatyásodva, egy rakás jóllakott szeméttel meg alibi királlyal... A Bárcához meg hozzábaszunk egy peak Pjanicot meg 10 millát. Gratula...
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2406
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2020-06-23, 17:48

Nem láttam meg játszani a brazilt, de hiszek neked
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2020-06-23, 17:47

Malloy írta:
Ez Cancelo 2.0 biznisz lesz

Még rosszabbul járunk, mint Daniloval...
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2406
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2020-06-23, 17:45

Ez Cancelo 2.0 biznisz lesz
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2020-06-23, 17:35

https://twitter.com/SkySportsNews/status/1275446462198013953
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2020-06-23, 13:07

Olvasva Paratici tegnapi nyilatkozatát, gyakorlatilag elismerte, hogy dolgoznak az üzleten, sőt úgy jön le inkább a klubok akarják a cserét nem a játékosok, így valószínűleg tényleg a könyvelés kozmetikázása a legfőbb cél.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2020-06-23, 11:32

CsT írta:
Pjancsi két skillben igazán világklasszis, az egyik a rúgótechnikája, a másik, hogy jól lát a pályán. Na most az elsőt (mivel igen távol játszik a kaputól) gyakorlatilag csak a pontrúgásokra redukáltuk, a szögletei szarok, szabihoz meg csak akkor fér oda ha Ronci kettőt már belebaszott a sorfalba, a remek mélységi indításai meg tiltottak a sarriballban így gyakorlatilag ki van herélve, ettől láthatóan ő is frusztrált mert ebben a szezonban temérdek buta szabálytalansága volt. Motiválni hogyan lehet? Pénzzel? Sarrival? Nem hinném. Nyilván sokkal jobb lenne kapni érte egy szép summát (amit elköthetnénk Tonalira Very Happy) de jelen helyzetben erre kevés az esély.

Az a baj, hogy Pjanic más körülmények között nyújthat mást, de egy Khedira 2 nem, és még mi fizetünk rá. Amúgy Pjanic még a gyors döntéshozásban is világklasszis és jól fedezi a labdát is. Ha valami mainstream divatcsapatba vágyik akkor azzal sok mindent nem lehet kezdeni, de egy mostani Pjaniccsal is előrébb vagyunk, mint egy Khediraval.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2020-06-23, 10:01

Pjancsi két skillben igazán világklasszis, az egyik a rúgótechnikája, a másik, hogy jól lát a pályán. Na most az elsőt (mivel igen távol játszik a kaputól) gyakorlatilag csak a pontrúgásokra redukáltuk, a szögletei szarok, szabihoz meg csak akkor fér oda ha Ronci kettőt már belebaszott a sorfalba, a remek mélységi indításai meg tiltottak a sarriballban így gyakorlatilag ki van herélve, ettől láthatóan ő is frusztrált mert ebben a szezonban temérdek buta szabálytalansága volt. Motiválni hogyan lehet? Pénzzel? Sarrival? Nem hinném. Nyilván sokkal jobb lenne kapni érte egy szép summát (amit elköthetnénk Tonalira Very Happy) de jelen helyzetben erre kevés az esély.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2020-06-22, 22:37

Pjaca is jön vissza, nem kell a Brugge-nek.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2020-06-22, 20:02

Meunier -> Dortmund
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2020-06-22, 13:28

Krisz írta:


Iszonyat nagy lúzerség lenne Pjanic mellett még pénzt is hozzábaszni a bárcához egy ilyen szemétért. Főleg, hogy nem is ő a fő gond, hanem az új igazolások meg a régóta rajtunk rohadó szemét. Azzal miért lennénk előrébb, ha jövőre megint azon kéne agyalni, hogy a frissen igazolt magas fizetésű flopot hogyan passzoljuk el?

Pénze se a Barcanak, se nekünk. Ez így ebben a felvázolt formában a könyveknek szólna jelen pillanatban, a problémákat persze nem oldja meg, csak elodázza. Ha Pjanics papíron 70-ért menne el, az szerintem jelen pillanatban vaskos plusvalenzát jelentene. Ezen van a hangsúly szerintem.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
23 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: